|      

آغاز پروازهای مستقیم تبریز - هامبورگ

پروازهای مستقیم تبریز - هامبورگ با هدف های زیبای اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی آغاز شد  ...

 

 

 

 

 

 

 

پس از رایزنی‌های مستمر و پیگیری های مکرر یکسال گذشته با دستگاه‌ها و شرکت‌های اجرایی مرتبط ، از جمله وزارت امور خارجه ، بخش‌های فرودگاهی، اتاق بازرگانی ، مجموعه‌ های گردشگری و آژانس ‌های مسافربری ، پرواز تبریز – هامبورگ با پروازهای زیبای قشم ایر مستقیم از تبریز روی خطوط هوایی بین المللی رفت . اینراه ‌اندازی خطوط هوایی پرواز تبریز – هامبورگ ، از اهداف مهم شهرداری تبریز در حوزه‌ بین‌الملل است که با توجه به بسترهای مشترک تجاری و فرهنگی بین دو طرف ، نقش تبریز را در روابط ایران و آلمان ، پررنگ‌ تر خواهد کرد و از سوی دیگر گامی بسیار بزرگ در راستای انتخاب تبریز 2018 است . برای اطلاع دقیق از تاریخ و ساعت پرواز مستقیم تبریز – هامبورگ با همکاران ما در شرکت آذرگشت ملکی تماس حاصل فرمایید .

مدیریت قشم ایر خاطر نشان کرد که این خط هوایی ، با پرواز یک فروند هواپیمای 319 ایرباس ، با ارائه کترینگ مناسب برای مسافران این پرواز آغاز می‌شود و به مرور زمان ، تعداد هواپیماها به دو یا سه فروند افزایش خواهد یافت . موفقیت و رونق پرواز تبریز – هامبورگ ، تجربه مهمی برای توسعه پروازهای اروپایی در ارتباط با شهر زیبای تبریز خواهد بود . لازم به ذکر است که شرکت آذرگشت ملکی یکی از مجریان اصلی این پرواز در شهر تبریز می باشد که برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در خصوص این پرواز میتوانید با همکاران ما در بخش فروش بلیط خارجی در شرکت آذرگشت ملکی هماهنگ باشید .

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پرواز مستقیم تبریز - هامبورگ به کانال تلگرامی ما بپیوندید . azargashtmaleki@

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی: جهت دریافت جدیدترین اخبار آژانس و تورها و پکیج های دقیقه 90 با درج ایمیل خود به رایگان عضو خبرنامه آذرگشت ملکی شوید.

تورهای ویژه

سامانه پرداخت آنلاین

لطفا مبلغ را در کادر زیر وارد نمایید.

مبلغ:
بابت:

نماد اعتماد ملی

جوملا فارسی