|      

لغو ویزا صربستان برای ایران

در یک اقدام پسندانه دولت کشور صربستان برای مردمان دو کشور آسیایی ویزای خود را لغو کرد . این دو کشور آسیایی شامل کشورهای ایران و هندوستان می باشد . با این مصوبه مردمان کشورهای ایران و هندوستان می توانند بدون درخواست ویزا به کشور زیبا و محبوب صربستان سفر کنند . با آذرگشت ملکی در ادامه همراه باشید تا جزئیات خبر لغو ویزای صربستان را برای شما توضیح دهیم :


به گفته ی سخنگوی دولت صربستان ، مردم کشورهای ایران و هندوستان میتوانند بدون درخواست روادید و ویزا به صربستان سفر کنند . این تصمیم که در 31 مرداد ماه به تصویب دولت صربستان رسید یک خبر خوشحال کننده برای گردشگران و مسافران تور صربستان از تبریز و تور صربستان می باشد که به راحتی می توانند به صربستان سفر کنند . هدف دولت صربستان از این اقدام این است که مسافران و گردشگران زیادی به این کشور تاریخی و باستانی سفر کنند . لازم به ذکر است که شرکت آذرگشت ملکی یکی از مجریان اصلی تور صربستان از تبریز و تور صربستان در شهر تبریز می باشد .


کشور صربستان که در جنوب اروپا قرار دارد بیشتر از 10 میلیون جمعیت دارد که یکی از کشورهای محبوب برای گردشگران دنیا می باشد . لازم به گفتن می باشد با این مصوبه رفت و آمد تاجران و بازرگانان نیز می تواند راحت باشد پس در نتیجه سرمایه گذاری هم در صربستان هم در ایران می تواند بهبود یابد . برای اطلاعات بیشتر در خصوص تور صربستان از تبریز ، تور صربستان با همکاران ما در آذرگشت ملکی تماس بگیرید .

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی: جهت دریافت جدیدترین اخبار آژانس و تورها و پکیج های دقیقه 90 با درج ایمیل خود به رایگان عضو خبرنامه آذرگشت ملکی شوید.

تورهای ویژه

سامانه پرداخت آنلاین

لطفا مبلغ را در کادر زیر وارد نمایید.

مبلغ:
بابت:

نماد اعتماد ملی

جوملا فارسی